Емили Ратајковски скоро гола ја дочека новата година

Емили Ратајковски скоро гола ја дочека новата година

Емили Ратајковски ја дочека новата година во Њујорк во друштво на пријателите, а на Инстаграм сподели неколку фотографии од оваа приватна забава.

Таа за забавата облече чипкаст фустан поради кој нејзините фанови беа воодушевени.

Преубава си – беше еден од коментарите на фановите.

Ова не е прв пат пејачката да се облече во вакво издание, а поради својот изглед имаше проблеми.

Како што изјави во неколку интервјуа, многу продуценти ја имаат одбиено поради нејзините голи фотографии. На едно од нејзините последни фотографирања, уредниците на списанието донесоа одлука да и ги смалат градите и усните, поради што таа беше лута.

NYC NYE

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Како и сите жени и јас се борам со своите несигурности – рече таа.

Сите сме убави на свој начин, па не разбирам зошто модната индустрија не сака да ја слави индивидуалноста, туку сака сите да изгледаме исто – запраша Емили.