Емили Ратајковски – секси во кампањата Express Holiday 2019

Емили Ратајковски – секси во кампањата Express Holiday 2019

За празничната кампања  Express ги ангажираше популарните модели Емили Ратајковски, Луна Бил, Иман Хамам, Метју Носка и Саломон Диаз. 

Од предимензионирани и долги џемпери до светкави фустани, кожени здолништа и јакнички и чизми со анимал принт, моделите се дизајнирани за сезоната на забави. Фотосесијата е придружена и со видео.