Емили Ратајковски во провокативна нова фотосесија!

Емили Ратајковски во провокативна нова фотосесија!

На насловната страница од новото издание на шпанскиот “Vanity Fair” американската манекенка Емили Ратајковски го покажала своето топлес издание.

Манекенката и глумица Емили истакна дека најудобно се чувствува кога е гола, а тоа го докажува сега кога позира топлес пред објективот на фотографот Норман Џин Рој.

Една од најпопуларните манекненки на Инстаграм, а и денешницата, која ја следат преку 17 милиони луѓе, ја покажа својата витка фигура и бујни облини кои ја вивнаа на врвот на модната сцена.

26 годишната убавица со рацете ги сокри градите, а секси позата и нејзиниот провокативен поглед предизвикале воздишки кај многу мажи кои сметаат дека Емили е една од најзгодните жени на светот.

Манекенката која се прослави со улогата во спотот на Робин Тик за песната “Blurred Lines” добила многубројни позитивни коментари, кои најмногу се однесуваат за нејзините гради. Пред неколку денови излезе вест дека Емили и своето момче раскинаа, а таа веднаш го преболела и била видена во прегратки на нов маж.

Исто така, Емили објави и фотографија на Инстаграм зад сцената за време на фотосесијата, давајќи им на фановите уште една прекрасна глетка.

BTS

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on