Емили Ратајковски ја следи модата

Емили Ратајковски ја следи модата

Емили Ратајковски е инспирација за секоја млада жена која ги следи трендовите. Деталите во жолта боја на карираниот комбинезон се одличен избор!

Таа сепак знае да се носи со модата.Овој стајлинг го носеше на кошаркарскиот натпревар на Лејкерсите против Хјустон во Лос Анџелес.