Емили Ратајковски е згодна трудница

Емили Ратајковски е згодна трудница

Емили Ратајковски  го користи секој момент за да се релаксира пред да влезе во светот на мајчинството.

Таа беше уловена од папараците на плажа во Лос Анџелес. Убавата трудница носеше бикини и дуксер од сопствениот бренд Inamorata, а беше придружувана од нејзиниот сопруг Себастијан и нивна пријателка.