Емили без шминка е непрепознатлива

Емили без шминка е непрепознатлива

Со совршените облини го заведе целиот свет, стекна милиони следачи, а оваа слика без шминка на многумина мажи ги разочара.

После објавата на оваа фотографија на многумина ќе се смени мислењето за Емили Ратајковски.

Како и секогаш, предобро облечената Емили, излезе на прошетка во Лос Анџелес, но изгледа не планирала дека папараците ќе ја следат, па не се нашминка ни малку.

Многу мислат дека изгледа убаво во природно издание, но повеќето од нив се разочарани.

Em in LA ❤👑 @emrata #emilyratajkowski #emrata

A post shared by Emily Ratajkowski (@slay_emrata) on