Елизабет Харли неодоливо згодна и на 55

Елизабет Харли неодоливо згодна и на 55

Елизабет Харли  е една од најзгодните актерки на 55-годишна возраст.

Актерката неодамна го прослави својот 55 роденден, а таа често ги воодушевува своите фанови со своите фотографии во костум за капење, особено машкиот дел.

View this post on Instagram

Another day…. another bikini 😉 @elizabethhurleybeach

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on