Елена Ристеска има нов спот за песна „Superstar“

Елена Ристеска има нов спот за песна „Superstar“

Елена Ристеска ги израдува своите обожаватели со нова музика. 32-годишната пејачка ја објави новата песна „Superstar“ која ја сними во соработка со рускиот рапер Кирил.

Погледнете го спотот, кој Елена го снимаше во Мајами во ноември минатата година.