Елена Ристеска е во чекор со модните трендови

Елена Ристеска е во чекор со модните трендови

Трендот на отворен грб е во фокусот на вниманието и оваа сезона. Без разлика дали станува збор за фустани или маици, со голиот грб се постигнува неверојатен шик и секси ефект.

Трендовите секогаш ги следи и нашата популарна пејачка Елена Ристеска, а тоа го покажа и со последните фотографии што ги објави на „Инстаграм“.

Me, myself & I ??‍♀️ #blue #green #happiness #overload

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on

#selfiemania #feelingood

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on

#craziness ???‍♀️???

A post shared by E L E N A ♥️? (@elenaristeskaofficial) on