Џеј Ло ќе ви го запре здивот кога ќе ја видите гола во новиот спот!

Џеј Ло ќе ви го запре здивот кога ќе ја видите гола во новиот спот!

Славната поп дива го блокирала интернетот со новиот спот за песната “Ni Tu Ni Yo”, откако се појавува целосно разголена.

Ако сите секси и перверзни фотографии од Џенифер Лопез, досега објавени, не ви биле доволни, поп ѕвездата за вас подготвила видео од 4 минути во кое е попривлечна од било кога!

Имено, Џеј Ло го објавила спотот за песната “Ni Tu Ni Yo”; во кој се соблекла целосно гола.

Градите ги покрила со еден лист…

…а таму долу, ја ставила само раката.

Погледнете го спотот на Џеј Ло во кој сигурно ќе уживате.