Драстична трансформација на Ана Николиќ

Драстична трансформација на Ана Николиќ

Ана Николиќ се враќа на сцената, по долгата пауза која ја направи во музичката кариера.

Таа фановите на социјалните мрежи ги почести со две фотографии на кои пејачката е непрепознатлива.

Фановите не престануваат да ја преплавуваат пејачката со позитивни коментари, а дури некои коментари се толку брутални и сексапилни што ја повикуваат пејачката на „грев“.