Домагој Вида објави семејна фотографија и ги воодушеви фановите

Домагој Вида објави семејна фотографија и ги воодушеви фановите

Домагој Вида објави семејна фотографија на својот Инстаграм профил и го воодушеви светот.

Имено тој објави фотографија на својот Инстаграм профил под која напиша:

-Мојата сила, мојата радост, мојата среќа, моето се, напиша фудбалерот опишувајќи ја фотографијата на која позира со сопругата Ивана и синот Давид.