Џулија Робертс пленеше на црвениот тепих на Златен глобус

Џулија Робертс пленеше на црвениот тепих на Златен глобус

Џулија Робертс шармираше на црвениот тепих на Златен глобус. 51-годишната ѕвезда измами многу комплименти со модниот избор.

Елегантната креација го носи потписот на Стела Мекартни.