Џорџина Родригез вежба без гакички, но овој пат балет

Џорџина Родригез вежба без гакички, но овој пат балет

Георгина Родригез е заразена по вежбањето и одржувањето на линијата, па на Инстаграм често објавува фотографии од теретана.

Последната нејзина фотографија сепак ги изненади сите бидејќи не станува збор за некоја справа, туку за балетски кондури и секси облека за вежбање, а според многумина таа не носела ниту гаќички.