Џорџина Родригез позира во долна облека

Џорџина Родригез позира во долна облека

Џорџина Родригез се почесто ја гледаме во провокативни изданија.

Овој пат пристигна нова фотографија на нејзиниот инстаграм профил, во бела чипкана долна облека.