Џорџина Родригез објави нова жешка фотографија

Џорџина Родригез објави нова жешка фотографија

Џорџина Родригез објави нова жешка фотографија на социјалната мрежа Инстаграм.

Девојката на 35-годишниот Португалец им покажа на своите следбеници секси фотографија.

На неа таа е свртена со грб кон фотоапаратот, не криејќи ништо од нејзиното тело.

View this post on Instagram

Paños al aire 🍑💣💥 @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on