Џорџина Родригез гламурозна на црвениот тепих во Кан

Џорџина Родригез гламурозна на црвениот тепих во Кан

Џорџина Родригез синоќа беше меѓу бројните гости на премиерата на „Once Upon a Time In Hollywood“.

За свеченоста во Кан, 25-годишниот модел избра гламурозен стајлинг кој вклучуваше долг фустан од Али Кари кој ѝ ја истакнуваше фигурата, сандали од Џузепе Ѕаноти и накит од Шопард.