Џорџина Родригез ги полуде фановите

Џорџина Родригез ги полуде фановите

Џорџина Родригез, вереницата на Роналдо покажа колку е флексибилна, објави фотографија на својот Инстаграм профил каде прави шпага.

Џорџина посветува многу внимание на своето тело и редовно вежба.