Џорџина навали на Роналдо

Џорџина навали на Роналдо

Еден од најинтригантните шоубиз парови реши целосно да се опушти и отпатува на Ибица. И наместо плажа, Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез се одлучија преубавиот ден да го поминат на луксузна јахта.

Папараците ги фатија нивните најинтимни моменти, кога се гушкаа, бакнуваа и разменуваа нежности.

Покрај стомакот кој го покажа, многу останаа воодушевени од природниот изглед на Џорџина без шминка, како и секси тело кое го има во шестиот месец од бременоста.

@RealMadrid superstar @Cristiano #Ronaldo with his #pregnant girlfriend #GeorginaRodriguez ( @georginagio ) at #PalmaDeMallorca #Spain 7 days ago. Georgina's haters discuss on the social media, that her pregnancy is a bluff, because, she lies on the stomach 👀😂📸 ( 10 photos)// #paparazzi #cristianoronaldo #cristiano #cr7 #pregnant #girlfriend #wag #wags #realmadridwags #realmadridfamily #celebrities #celebs #celebstyle #vacation #holiday #enjoy #sun #sea #searesort #babybump

A post shared by Maka Turkia (@makaturkia6098) on