Џиџи и Бела Хадид дефилираа во секси долна облека

Џиџи и Бела Хадид дефилираа во секси долна облека

Џиџи и Бела Хадид беа ѕвезди на ревијата на Ријана на која беше презентирана нејзината најнова колекција од линијата „Savage x Fenty“.

Атрактивните сестри дефилираа во секси долна облека на модното шоу во Њујорк кое се фокусираше на прифаќањето на различностите.

По завршувањето на ревијата, сестрите Хадид позираа со Ријана.