Џиџи Хадид го откри името на ќеркичката

Џиџи Хадид го откри името на ќеркичката

После 4 месеци откако се породи, познатата американка Џиџи Хадид реши да сподели нешто со медиумите.

Таа на својот инстаграм профил покрај нејзината биографија го додаде и името на ќерката … Каја. Таа е во врска со Зејн Малик, кој е дел од музичката група ,, One Direction”.