Џесика Симпсон бара лек за своите стапала!

Џесика Симпсон бара лек за своите стапала!

Пејачката и актерка, Џесика Симпсон, во секој момент на свет треба да го донесе своето трето дете.

За проблемот на Џесика имаат разбирање голем број жени кои биле бремени. Имено, таа на социјалната мрежа Инстаграм, споделила фотографија од своите нозе и стопала.

„Дали постои некаков лек? Помогнете ми!“, напишала под фотографијата.

View this post on Instagram

Any remedies?! Help!!!!

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Џесика на свет треба да донесе уште една ќерка, а веќе има две деца, ќерката Максвел Дру (6) и синот Ајс Нут (5). Иако јавно рекла дека не планира трето дете, набрзо потоа останала бремена. Таа се борела со килограмите после двете бремености и јавно зборувала на оваа тема.

Џесика на свет треба да донесе уште една ќерка, а веќе има две деца, ќерката Максвел Дру (6) и синот Ајс Нут (5). Иако јавно рекла дека не планира трето дете, набрзо потоа останала бремена. Таа се борела со килограмите после двете бремености и јавно зборувала на оваа тема.