Џесика Алба се најде на насловната на „Women’s Health“

Џесика Алба се најде на насловната на „Women’s Health“

Џесика Алба ја краси насловната страница на најновото издание на „Women’s Health“.

39-годишната актерка го покажа одржаното тело во бели костими за капење и изгледа феноменално.