Џенифер Лопез знае како се носи Balmain

Џенифер Лопез знае како се носи Balmain

Џенифер Лопез носеше креација од колекцијата пролет/лето 2021 на француската модна куќа Balmain.

Таа објави неколку фотограгии на својот инстаграм профил како би ги претставила дел од новите модни парчиња. Воедно таа беше облечена така поради тоа што во живо ја следеше најновата модна ревија на Balmain која се одржа во Париз.