Џенифер Лопез во новата есенска кампања на Coach

Џенифер Лопез во новата есенска кампања на Coach

Главни ѕвезди во новата есенска кампања на Coach се Џенифер Лопез и нејзините најблиски.

51-годишната пејачка и актерка позираше со мајка си Гвадалупе и 12-годишните близначиња Макс и Ема.