Џенифер Лопез ужива во убавините на Хемптонс

Џенифер Лопез ужива во убавините на Хемптонс

Џенифер Лопез ја користи наметнатата пауза во кариерата за да се релаксира.

Облечена во бело спортско издание со холографски хеланки, беше фотографирана од папараците додека возеше велосипед и медитираше на плажа со придружничка.