Џенифер Лопез сподели фотографии од запрозувањето

Џенифер Лопез сподели фотографии од запрозувањето

Џенифер Лопез објави фотографии од специјалниот момент кога Алекс Родригез клекна на колено и ја побара за жена.

Предлогот за брак се случил на зајдисонце на плажа на Бахамите.

View this post on Instagram

3.9.19✨♥️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on