Џенифер Лопез,секси во црвено

Џенифер Лопез,секси во црвено

Џенифер Лопез го истакна својот сексапил за време на вечерно излегување со Алекс Родригез.

 

48-годишната актерка и пејачка заведуваше во црвен краток фустан кој го искомбинира со сексапилни обувки од моделот „So Kate“ од Кристијан Лобутин.

Фановите на Лопез се едногласни – „таа старее како добро вино“.