Џенифер Лопез, секси во бела спортска облека

Џенифер Лопез, секси во бела спортска облека

Џенифер Лопез не прави паузи со тренинзите, а нејзината посветеност очигледно дава резултати. Многумина се согласуваат дека на 50 години таа изгледа подобро отсекогаш.

Славната пејачка и актерка беше фотографирана со свршеникот Алекс пред тренинг. Ѕвездата од „Hustlers“ ги истакна облините во бели хеланки и кратка спортска блуза. Сепак, таа не го запостави гламурот по кој е позната, па носеше Ермес чанта и персонализирано шише за вода со кристали.