Џенифер Лопез објави празнично видео

Џенифер Лопез објави празнично видео

Џенифер Лопез објави празнично видео изведувајќи го божиќниот хит „It’s The Most Wonderful Time of the Year“ заедно со својот пријател Стиви Маки.

Славната пејачка изгледа занесно во црвена волуменозна креација и високи чизми. Погледнете го видеото: