Џенифер Лопез објави нова песна

Џенифер Лопез објави нова песна

Џенифер Лопез официјално го претстави новиот сингл „In the Morning“.

Џенифер Лопез овојпат се одлучи за текстуално видео што содржи само неколку разголени фотографии што ги објави претходно на својот инстаграм профил. Погледнете и слушнете го новиот хит: