Џенифер Лопез,новото заштитно лице на Coach

Џенифер Лопез,новото заштитно лице на Coach

50-годишната ѕвезда сними рекламна кампања за америчкиот бренд во Њујорк.

Славната пејачка и актерка позираше во модели од колекцијата за сезоната пролет/лето 2020.