Џенифер Лопез не им се предава на годините

Џенифер Лопез не им се предава на годините

Латино пејачката и глумица Џенифер Лопез и на оваа возраст е прекрасна.

Таа објави фотографии на својот профил на кои ги промовира парчињата облека од својот бренд, и на нив изгледа презгодно. Воедно се нижеа голем број на позитивни коментари за изгледот.