Џенифер Лопез најмила приватен детектив да го прати своето момче Алекс Родригез

Џенифер Лопез најмила приватен детектив да го прати своето момче Алекс Родригез

Џенифер Лопез најверојатно најмила приватен детектив да го следи секој чекор на нејзиното момче Алекс Родригез.

Пејачката одлучи да го следи своето момче како би дознала каде Родригез се движи. Изворот изјавил дека парот имал жестока расправија кога Алекс дознал за детективот, но моментално го решаваат тој проблем.

Откако имаше гласини за наводната љубовница на Алекс, Џеј Ло очигледно одлучила да го проверува својот драг.

Иако во едно интервју Џенифер изјави дека во му верува на својот љубен, изворот тврди дека пејачката најмила детектив во случај трачевите да се вистинити.

Ni tu Ni yo ❤️ #preshowpic

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Алекс навистина и се допаѓа и многу сака тие двајца да успеат како пар, затоа сака да го конторолира што е можно повеќе – изјави изворот.