Џенифер Лопез на настап во Лас Вегас падна на сред сцена

Џенифер Лопез на настап во Лас Вегас падна на сред сцена

Џенифер Лопез на настап во Лас Вегас падна на сред сцена и тоа на задникот.

За среќа задникот на популарната Џеј Ло е осигурен, што значи дека таа многу не била загрижена при ваквиот пад.

Публиката со овации реагирала на падот на Џеј Ло, многумина пак ја пофалиле популарната пејачка дека брзо и грациозно се подигнала по падот и продолжила да пее и танцува како ништо да не се случило.