Џенифер Лопез и Малума на заедничка фотосесија

Џенифер Лопез и Малума на заедничка фотосесија

Џенифер Лопез и Малума снимија фотосесија за Billboard за да го промовираат новиот заеднички филмски проект „Marry Me“.

Тие на фотосесијата носеа врвни модни парчиња од Долче и Габана, Луј Витон, Версаче и Џанвито Роси. Погледнете дел од фотографиите направени за Billboard.