Џенифер Лопез и Алекс во првата заедничка модна кампања

Џенифер Лопез и Алекс во првата заедничка модна кампања

Џенифер Лопез и Алекс Родригез веќе имаат заеднички ангажмани. Славниот пар, кој неодамна објави дека се сврши, ја сними првата заедничка модна кампања.

49-годишната пејачка и актерка и 43-годишниот поранешен спортист соработуваа со австралискиот бренд Quay за новите мини колекции очила за сонце за жени и за мажи „Quay x JLo“ и „Quay x ARod“.

Џеј Ло изгледа фантастично додека позира покрај својот сакан за рекламната фотосесија.