Џенифер Лопез гламурозна дива на ,,Gotham Awards“

Џенифер Лопез гламурозна дива на ,,Gotham Awards“

Џенифер Лопез беше една од гостите на овогодинешното доделувањето на „Gotham Awards“.

На црвениот тепих во Њујорк, 50-годишната актерка и пејачка мамеше погледи во гламурозна креација со пердуви.

Фустанот кој доаѓа од модната куќа Ралф и Русо, таа го искомбинира со чантичка и сандали од Џими Чу.