Џенифер Лопез ги покажа гаќичките

Џенифер Лопез ги покажа гаќичките

Една од најсексипилните жени во светот Џенифер Лпез ги изненади своите фанови со фотографија на која и се гледаат гаќичките.

Фотографијата е направена додека се симнувала од јахтата по повод прославата на 60-от роденден на кошаркарската легенда Меџик Џонсон