Џенифер Лопез e модерна ѕвезда во монохроматски стајлинг

Џенифер Лопез e модерна ѕвезда во монохроматски стајлинг

Џенифер Лопез се појави во стајлинг кој спојува различни текстури.

Атрактивната пејачка и актерка ги разработи папараците кои нетрпеливо ја очекуваа непосредно пред прикажувањето на нејзиниот филм „Hustlers“ во Њујорк.

Лопез беше облечена во монохроматска комбинација која вклучуваше плетена блуза со крзно и свилени панталони од Sally LaPointe, чанта од Longchamp и обувки со потпис на Jimmy Choo.