Џенифер Анистон во комбинација која излезе од мода

Џенифер Анистон во комбинација која излезе од мода

Џенифер Анистон се најде на мета на критики за нејзиниот изглед. Обично критичарите ја фалат, но сега признаваат дека ова е несреќен избор.

Таа се појави на улица со стајлинг како во деведесетите. Носеше бела блуза, сако со подвиткани ракави и бели панталони со чизми.

Веднаш стана мета на критика, бидејќи овој тренд беше популарен во деведесетите години, но и тогаш многумина го мразеа.