Џенифер Анистон има нов член во семејството

Џенифер Анистон има нов член во семејството

Џенифер Анистон има нов член на семејството.

Познатата актерка на својот инстаграм профил ја објави среќната вест. Новиот член е кученце со интересно име – Лорд Честерфилд.