Џенифер Анинстон и Бред Пит повторно заедно

Џенифер Анинстон и Бред Пит повторно заедно

Тие беа најпознатиот пар во Холивуд.

Џенифер Анинстон и Бред Пит се повеќе поминуваат време заедно. Веста дека повторно се заедно и во врска дојде откако Џенифер објави фотографија на својот инстаграм профил во чија позадина има маж во одело.Воедно се тврди дека мажот е Бред Пит поради тоа што тоа е истото одело што тој го носи на снимањето на новиот филм. Дали е тоа вистина останува да видиме.