Џеј Ло во креација на српска креаторка

Џеј Ло во креација на српска креаторка

 Џенифер Лопез се појави на гламурозна венчавка во Њу Јорк. Изгледаше толку убаво што успеа да ја засени и невестата. А за нејзиниот изглед виновна е српската дизајнерка Мелина Џиновиќ.

Зелениот фустан е сплет на елеганција и сексипил, а на пејачката одлично и стоеше.

Моделите кои ги креира Мелина наменети се на жени со облини, па така и оваа мизичка ѕвезда често носи нејзини креавции.