Џастин Тимберлејк се враќа на малите екрани

Џастин Тимберлејк се враќа на малите екрани

Џастин Тимберлејк повторно се врати на малите екрани и ќе ги покаже своите способности за глума во филмот ,,Palmer”.

Џастин Тимберлејк ќе ја игра поранешната ѕвезда на колеџ во фудбал, Еди Палмер, кој се обидува да го изгради својот живот повторно по 12 години поминати во затвор.

Палмер се враќа во неговиот роден град Луизијана и се сели кај Вивијан, бабата што го воспитувала. Тука започнуваат интересни случувања…

Погледнете го трејлерот за филмот: