Џастин Бибер во прошетка со својот пријател

Џастин Бибер во прошетка со својот пријател

Џастин Бибер неделното попладне го помина во планинарење, инаку многу популарен спорт кај познатите личности во последниве година дена.

 

Фотографите го фотографираа младиот пејач во друштво на непознат пријател. Во раката носеше рагби топка, па најверојатно додека правеле пауза од шетањето си играле со рагби топката.

Попладнето го направија уште поинтересно така што во еден момент се избањаа во езерото.

Џастин минатата недела беше на удар на медиумите поради повторното раскинување со Селена Гомез, а во овој момент никој не знае во каков однос се тие двајца.