Џастин Бибер и Шон Мендез имаат нов хит

Џастин Бибер и Шон Мендез имаат нов хит

Џастин Бибер и Шон Мендез, го издадоа дуетот Monster, а и видео запис за истиот.

Погледнете го видеото. „Monster“ е втор сингл на Шон Мендез од неговиот претстоен албум „Wonder“, кој излегува на 4 декември.