Џастин Бибер и Хејли Болдвин во провокативна фотосесија за Calvin Klein

Џастин Бибер и Хејли Болдвин во провокативна фотосесија за Calvin Klein

Колекцијата CK50 која го потенцира трендот на логоманија. Капсула колекцијата се состои од класични, секојдневни парчиња, како што се џемпери, маици, тексас-шорцеви и многу други парчиња кои имаат монограм шема или почиста завршница со изразено лого CK50.

Оваа колекција е создадена во чест од 50 години од креирањето на брендот, а во неа можевме да ги видиме Џастин Бибер и Хејли Болдвин како позираат во провокативна и фраерска фотосесија.