Девојката на Нејмар објави провокативна фотографија

Девојката на Нејмар објави провокативна фотографија

Бруна Маркезине, девојката на Нејмар, со нова фотографија на Instagram ги излуде своите фанови.

Бруна опседната е со добриот изглед и објавување на фотографии на Instagram.

Нејзината нова објава во долна облека ги воодушеви мажите кои ја следат на социјалните мрежи.

you look good today

A post shared by Bruna Marquezine ♡ (@brumarquezine) on