Девојка од Тексас која ќе ве воодушеви со деколтето!

Девојка од Тексас која ќе ве воодушеви со деколтето!

Хопи Бил е девојка која доаѓа од американската држава Тексас, а е родена во февруари 1989 година.

Таа работи како фотомодел и нутриционист, а особено е популарна на Инстаграм, каде ја следат повеќе од 380 илјади следбеници.

Хопи редовно ги радува своите обожаватели со провокативни фотки од себе си, но сепак малку се разочаруваат кога дознаваат дека зад нив стои нејзиниот дечко, кој е фотограф.

Покрај талентот за позирање, Хопи е посветена и на водењето на здрав живот, а ја има основано и компанијата “Top Shelf Nutrition” преку која ги продава своите програми за здрава исхрана. Исто така, ја води и фитнес програмата “Hope Beel Fitness”.